Dagtocht Den Bosch

Activiteit 06/10/2026
€10 korting

Ga mee op deze prachtige dagtocht naar Den Bosch op dinsdag 6 oktober 2026 en ontdek de stad vanaf het water én tijdens een gezellige wandeling door het historische centrum. Aan boord word je gastvrij ontvangen en geniet je van een heerlijke lunch. We sluiten de dag af met een echte Bossche bol. Een gezellige dag uit die je niet wilt missen. Meld je nu aan!

Het programma 

We vertrekken vanaf de verschillende opstapplaatsen met de Van der Valk touringbus richting Den Bosch. 

  • 10.45 uur: Aankomst in Den Bosch. Na aankomst stappen we aan boord voor een ontspannen rondvaart door de stad.
  • 11.00 uur: We vertrekken voor een 1,5 uur durende rondvaart door Den Bosch. De boottocht voert langs de mooiste wateren van de stad. Je vaart onder andere over de Dommel, de Sint-Janssingel, de Dieze, de Zuid-Willemsvaart en de Smalle Haven.
  • Tijdens de rondvaart geniet je van een heerlijke lunch, bestaande uit een sandwich met serranoham, roomkaas en basilicum, huisgemaakte tomatensoep, een Brabants worstenbroodje, twee soorten vers fruit, een brownie en één consumptie naar keuze: koffie, thee of frisdrank.
  • 12.30 uur: De boot keert terug naar de kade. 
  • 12.45 uur: Na de rondvaart ontmoeten we onze gidsen. Zij nemen ons mee op een wandeling van 1,5 uur door de stad, vol geschiedenis en bijzondere verhalen.
  • Samen ontdekken we de mooiste steegjes, monumenten en verborgen verhalen van Den Bosch.
  • 14.15 uur: Wat is Den Bosch zonder een Bossche bol? Dit bekende gebakje mag natuurlijk niet aan deze dag ontbreken. Je neemt plaats in een bakkerscafé en geniet van een heerlijke Bossche bol met een kop koffie of thee.
  • 15.00 uur: Vertrek terug naar de diverse uitstapplaatsen.

Let op: Op basis van de groepsgrootte kan de volgorde van het programma verschillen. Deze dagtocht is niet rolstoeltoegankelijk


Je voordeel als Vierstroom lid

Als Vierstroom lid ontvang je nu €10 korting op de dagtocht en betaal je geen reserveringskosten.

Prijzen: 

  • Vierstroom leden: €99 per persoon
  • Niet Vierstroom leden: €109 per persoon
  • Reserveringskosten: €5 per persoon


De vertrektijden

Alphen aan den Rijn

  • Van der Valk hotel Avifauna, Hoorn 65 
  • Heen: 8.30 uur - terug: 17.15 uur  

Krimpen aan den IJssel

  • Gezondheidscentrum Krimpen, Groenendaal 1  
  • Heen: 09.15 uur - terug: 16.30 uur 

Capelle aan den IJssel 

  • Zorgcentrum Meridiaan, Banda-Hof 6  
  • Heen: 09.00 uur - terug: 16.45 uur 

Gouda 

  • Parkeerterrein bij Groenhovenbad, Tobbepad 4  
  • Heen: 09.00 uur - terug: 16.45 uur 

Zoetermeer

  • Seniorencomplex Gondelkade, Gondelkade 33  
  • Heen: 08.30 uur - terug: 16.15 uur  

Woerden 

  • Parkeerplaats Polanerbaan t.o. Star Bowling, Houttuinlaan 1
  • Heen: 09.30 uur - terug: 16.15 uur 

Per opstapplaats is een minimum aantal personen vereist.


Meld je nu aan! 

Je kunt je aanmelden via de knop hieronder. Kom je ergens niet uit? Bel gerust met een van onze ledenconsulenten via 088 0900 400. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag, 09.00 tot 12.00 uur. Je kunt ook een chatgesprek starten via de knop rechtsonder op onze website. 

Tijdens onze evenementen maken wij foto’s en video’s. Deze kunnen worden gebruikt voor marketing- en communicatiedoeleinden. Heb je hier bezwaar tegen? Geef dit dan op de dag van het evenement aan bij een van onze medewerkers.


Algemene Voorwaarden
Op het lidmaatschap van Vierstroom Ledenservice en de diensten en evenementen die in dat kader worden aangeboden, zijn de Algemene Voorwaarden Lidmaatschap Vierstroom Ledenservice van toepassing.

Activiteit
Rondvaart Amsterdam Light Festival
  • Dagtocht Den Bosch op dinsdag 6 oktober 2026
  • €10 korting en geen €5 reserveringskosten voor Vierstroom leden
  • Inclusief een uitgebreide lunch, koffie, thee en een Bossche bol
  • Georganiseerd door Van der Valk Vakanties
Aanmelden

Laat een reactie achter
Log in om een reactie achter te laten.

Meld je aan voor de Vierstroom nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws.